adres: ul. Urocza 27, Nowy Sącz

Nasza kadra

Dyrektor mgr Anna Podolak - Pani Dyrektor dzieci wita i z uśmiechem miłym ciągle o coś pyta, zerka czy wszystko znika z talerzyka. Jest bardzo wesoła, zawsze uśmiechnięta, ciągle coś tam robi, wciąż jest czymś zajęta. Kiedy wszystko „dobrze idzie” jest bardzo szczęśliwa.Na jej biednej głowie wszystkie ważne sprawy.

Pani Ania – starszakami się zajmuje i na „piątkę” do szkoły przygotowuje. Gdyby nie ona Kalendarium Przedszkola by nie było i strach pomyśleć, co by się wydarzyło. Panią Dyrektor wspiera i zastępuje.

Pani Kasia – spokojna, zrównoważona. Wszystkie dzieci zna i kocha z całego przedszkola. Serce jej dla „Gromadki” bije, bo jak sama mówi: – One sprawiają, że pełnią życia żyje. Z nimi pracuje, śmieje się, wzrusza, raduje i marzy skrycie, by jej wychowankowie znaleźli się w przyszłości na szczycie.

Pani Anetka – to logopedka, co o wymowę poprawną dzieci dba. Piórka, lusterka, gwiazdki, piłeczki pingpongowe wykorzystuje, gdy zabawy logopedyczne organizuje. Nie zapomina o dydaktyce: myśli, kombinuje jak z każdego tego odważnego i tego nieśmiałego – zrobić artystę, myśliciela twórczego.

Pani Monika – to psycholog, zawsze uśmiechnięta, każde dziecko wysłucha z uwagą, by służyć potem dobrą radą. „Maluszki” swoje uwielbia. Różnorodne zabawy im proponuje, do pracy angażuje.