smok4.png

Organizacja urodzin

W naszym przedszkolu solenizanci w tym ważnym dniu dmuchają świeczki na torciku, który został zamówiony z uwzględnieniem życzeń solenizanta np. zdjęcie na torcie, tort w kształcie samochodu, lalki itp. przygotowanym przez firmę cateringową „Grześ”.

Dzień urodzin jest dla każdego dziecka dniem szczególnie ważnym. Jest to „Jego dzień". To właśnie ten mały człowiek znajduje się dzisiaj w centrum uwagi. Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość.

Koleżanki i koledzy składają solenizantowi życzenia w formie wierszyków, rymowanek lub kilku miłych słów (zależy to od umiejętności i pomysłowości dzieci). Zostaje wręczony plakat stworzony przez dzieci ze zdjęciem solenizanta. Od Dyrektora przedszkola solenizant dostaje:

• Dziewczynka: słodkości, owoce, zabawkę np. lalka
  • Chłopiec: słodkości, owoce, zabawkę np. samochód

*wartość paczki 50 zł

Solenizant zaś zaprasza wszystkich do stołu na „małe co nieco”.

W tym dniu jest mnóstwo zabaw, konkursów, nagród i niespodzianek.

Ten dzień związany jest również z pewnymi przywilejami, np.:

• Solenizant może „nic nie robić", a pozostałe dzieci chętnie wyręczają go w sprzątaniu po wspólnej zabawie itp.

Dla rozwoju dziecka ważne jest, aby od czasu do czasu znalazło się w centrum zainteresowania. Oznacza to bowiem, że nie jest tylko jednym z wielu w grupie, lecz kimś wyjątkowym i niezastąpionym. Wzmacnia to jego wiarę w siebie.

Pakiet podstawowy w cenie 99 zł zawiera:

• tort okrągły z napisami i postaciami z bajek
  • plakat ze zdjęciem solenizanta
  • paczka / słodkości, owoce, np. malowanka/książeczka
  • świeczka grająca lub sztuczne ognie

Pakiet srebrny w cenie 119 zł zawiera:

• tort okrągły z napisami i postaciami z bajek uwzględniamy np. zdjęcie dziecka lub kształt tortu
  • plakat ze zdjęciem solenizanta
  • paczka / słodkości, owoce, malowanka/książeczka, zabawka np. samochód/lalka
  • świeczka grająca i sztuczne ognie
  • płytka ze zdjęciami i filmem

*Koszt urodzin uzależniony jest od ceny tortu /zależy od oczekiwań i marzeń solenizanta/