smok6.png

O nas

Jesteśmy przedszkolem z wpisem do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Miasto Nowy Sącz  numerze 9/2011. Ta nowocześnie urządzona placówka o bardzo wysokim standardzie została wybudowana na potrzeby najmłodszych mieszkańców Nowego Sącza i okolic.

Jesteśmy placówką prężnie rozwijającą się. Ciągle ulepszamy i poszerzamy ofertę, tak, aby zapewnić naszym Wychowankom jak najlepsze warunki rozwoju. Dla nas najważniejsze jest DZIECKO – Jego bezpieczeństwo, wszechstronny rozwój, zabawa i nauka.

Co nas wyróżnia?

• Nasze Przedszkole jest usytuowane w zacisznej  okolicy
  • Nowy, atrakcyjnie wyposażony budynek jest w pełni przystosowany do wszelkich wymogów bezpieczeństwa
  • Posiadamy własny, zielony ogród z placem zabaw
  • Serwujemy tylko świeże i zdrowe posiłki
  • W naszym Przedszkolu stwarzamy przyjazną, pełną ciepła i cierpliwości atmosferę, opartą na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.
  • Oferujemy małe grupy, przez co nasi Nauczyciele mają możliwość indywidualnego podejścia do dzieci- ich potrzeb oraz zainteresowań.
  • U nas nauka jest zabawą. Zabawa jest nauką. Nasi Podopieczni zdobywają wiedzę
    i umiejętności w sposób naturalny, nie tylko pod czas zajęć edukacyjnych, ale również podczas codziennych czynności oraz zabaw.
  • Nasz program dydaktyczny zapewnia dzieciom najlepsze przygotowanie do dalszej edukacji szkolnej.
  • Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.30 do 17.00
  • Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców przyjmujemy do przedszkola dzieci w wieku od 2,5 lat do 5 lat, a sześciolatki do zerówki.
  • Bogata oferta zajęć dodatkowych, które oferujemy,  zapewniają wszechstronny rozwój oraz odkrywanie  talentów każdego dziecka.
  • Pakiet zajęć dodatkowych wliczony jest w cenę czesnego
  • Kontakt z psychologiem, terapeutą pedagogicznym na terenie przedszkola.
  • Możliwość prowadzenia terapii pedagogicznej na terenie przedszkola i objęcia dzieci ze szczególnymi potrzebami edukacyjnymi indywidualnymi programami kompensacyjno -korekcyjnymi.
  • Przedszkole prowadzi diagnostykę potencjalnych możliwości rozwojowych dziecka minimum 2 razy w roku.

Dlatego warto nas wybrać!!!

DODATKOWO OFERUJEMY PAŃSTWU MOŻLIWOŚĆ POZOSTAWIENIA DZIECKA POD NASZĄ OPIEKĄ NA GODZINY
W DOGODNYM DLA PAŃSTWA CZASIE.

(Opcja dostępna jedynie w przypadku braku kompletu dzieci na dany rok i w okresie wakacyjnym)

Przedszkole nasze spełnia wszystkie wymogi postawione przez Unię Europejską gwarantujące warunki bezpieczne
i higieniczne dla dzieci:

• wymaganą wysokość sal
  • odpowiednią szerokość drzwi
  • przystosowane schody i przejścia
  • materiały antypoślizgowe na schodach
  • doskonałe zabezpieczenie ppoż.(hydranty, czujniki dymowe)
  • system bezpieczeństwa-monitoring
  • odpowiednią ilość sanitariatów

Placówka posiada między innymi:

• ogród i plac zabaw
  • szatnię dla dzieci
  • dwie kolorowe sale dydaktycznych
  • łazienki w każdej sali oraz brodzik przystosowany na potrzeby dziecka
  • gabinet dyrektora,  psychologa i neurologopedy
  • pomieszczenia socjalne

Na wszystkie przedmioty znajdujące się na terenie placówki i ogrodu posiadamy atesty oraz certyfikaty.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!