adres: ul. Urocza 27, Nowy Sącz
telefon: 18 447 13 21

Aktualności

 

Poniżej prezentujemy informacje z życia Akademii Przedszkolaka:

 

2019.03.21
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny

Dziś wybraliśmy się na wspólną wycieczkę, której celem było pożegnanie mrrrroźnej zimy i powitanie Pani Wiosny .Pięknym śpiewem udało nam się sprawić, że mimo ponurej pogody Wiosna nas odwiedziła i rozpromieniła buzie wszystkich Przedszkolaków 🌞🦋🐌 .

Cała fotorelacja do obejrzenia w Galerii .

2019.03.19
Urodziny Juleczki
Urodziny Juleczki

Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam! Wszystkiego najlepszego dla naszej Juleczki, która wczoraj w przedszkolu świętowała swoje 4-te urodzinki. Z tej okazji wszyscy jej przedszkolni Przyjaciele od samego rana starali się umilić dzień Małej Jubilatce . Tradycyjnie, w wesołym, urodzinowym pociągu udaliśmy się wprost na urodzinowe przyjęcia. Były pamiątkowe zdjęcia z Julką, składanie życzeń, wręczanie pięknego prezentu oraz wspólne, szalone tańce . Za tak wspaniałą zabawę Juleczka podziękowała wszystkim małym, słodkim upominkiem .

Juleczko!

Do zabawy mnóstwa siły,
Żeby każdy dzień był miły,
Pełen śmiechu i radości,
Stu urodzinowych gości,
Aut, klocków i pluszaków,
Stu prezentów, stu buziaków,
Zdrowia, szczęścia i słodyczy,
Tego Ci dziś każdy życzy!

Wszystkie zdjęcia z urodzin Julki zobaczyć możn tutaj .

2019.02.21
Bal Karnawałowy
Bal Karnawałowy

W końcu nadszedł tak długo wyczekiwany przez nasze Przedszkolaki czas . Zabawę karnawałową rozpoczęliśmy od wspólnego przywitania się oraz zaśpiewania przyśpiewki karnawałowej naszego przedszkola. Bawiliśmy się między innymi w smoczy korowód, tańczyliśmy między przeszkodami w postaci butelek, a także z balonami, w taki sposób, aby nie upadły . Super atrakcją była piniata z niespodziankami, które Dzieci musiały z zamkniętymi oczami wydobyć. Po dowolnych tańcach przyszedł czas na wybór Królowej i Króla Balu, którymi zostali Amelka i Piotruś .

Dziękujemy wszystkim Przedszkolakom za wspaniałą wspólną zabawę .

Po więcej zdjęć zapraszamy do Galerii .

2019.02.14
Walentynki w Przedzkolu
Walentynki w Przedzkolu

14 lutego – Walentynki, to święto obchodzone w wielu krajach na całym Świecie. Również w naszym przedszkolu świętowaliśmy ten dzień, który ma nam przypominać o tym, jak ważna jest miłość w życiu każdego człowieka, zarówno tego dużego jak i bardzo małego . Dlatego też przedszkolaki otrzymały mały słodki prezent oraz tulipana od Piotrusia 🌷.

Z okazji tego święta życzymy wszystkim dzieciakom i ich rodzinom duuuużoooo miłości .

Cała fotorelacja w Galerii .

 

2019.02.12
Dzień Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka

Po wielu dniach przygotowań, nadszedł wreszcie ten wyjątkowy dzień . Nasze Przedszkolaczki pięknie ugościły Babcie i Dziadków, którzy przybyli specjalnie na uroczystość przygotowaną z okazji ich święta 👳‍♀️👳‍♂️. Były ciekawe stroje, piękne wiersze, piosenki i tańce . Wnuczęta wręczyły również naszym ukochanym Seniorom wyjątkowe podarunki 💕.

Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia:
Mnóstwa powodów do radości, zdrowia oraz pociechy i zadowolenia ze wszystkich swoich Wnuczek i Wnuczków

Wszystkie zdjęcia z wydarzenia znajdziecie w Galerii .

2019.02.11
Przygotowania do Dnia Babci i Dziadka
Przygotowania do Dnia Babci i Dziadka

Dziś nasze Przedszkolaki już od samego rana dokładały największych starań, by wszystko pięknie przygotować na nadchodzące Święto. Każdy dzielnie zakasał rękawki i niestrudzenie pomagał w pieczeniu pysznych babeczek dla ukochanych Babć i Dziadków . To był baaaardzo pracowity dzień, lecz nie zabrakło w nim okazji do świetnej zabawy oraz nauki .

Po więcej zdjęć zapraszamy do Galerii 😊.

2019.01.29
Spotkanie z Panem Leśniczym
Spotkanie z Panem Leśniczym

Wczoraj Przedszkole odwiedził specjalny gość - Pan Leśniczy. Zorganizował on naszym Przedszkolakom interesującą lekcję przyrody, prezentując piękne okazy roślin zebranych w zielnikach oraz różnorodne, duże i małe leśne zwierzątka. Dzieci miały okazję wykazać się swoją wiedzą oraz odwagą by z bliska przyjrzeć się ciekawym gatunkom. Bardzo dziękujemy Panu Leśniczemu za przekazaną nam wiedzę .

Wszystkie zdjęcia ze spotkania znajdują się w Galerii 😊.

2018.12.22
Wigilia w Naszym Przedszkolu
Wigilia w Naszym Przedszkolu

To już dziś! Ten piękny i długo przez wszystkich wyczekiwany Dzień, w którym zgromadzimy się przy świątecznych stołach i we wspaniałej atmosferze będziemy spędzać czas z najbliższymi Również w naszym Przedszkolu miejsce miała symboliczna Wigilia, na której zebrali się wszyscy, którzy na co dzień tam uczęszczają Było łamanie się opłatkiem, życzenia, tradycyjne dania i oczywiście śpiewanie kolęd.

Wszystko zostało uwieczniona na zdjęciach, które zobaczycie tutaj ⭐.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam wszystkim, drogie Dzieci i Rodzice, aby ten czas był jak najbardziej radosny i beztroski. Wesołych Świąt! 

2018.12.20
Ubieranie choinki
Ubieranie choinki

Święta Bożego Narodzenia tuż tuż, więc i w przedszkolu wszyscy dokładają starań, by się należycie przygotować i wspaniale spędzić ten radosny czas . Z tego względu wczoraj wspólnie zabraliśmy się do przystrajania choinki 🎄. Każdemu Przedszkolakowi sprawiło to wiele radości, a własnoręcznie wykonane ozdoby na naszej choince wyglądają naprawdę wyjątkowo.

Zobaczcie sami odwiedzając Galerię 👈.

2018.12.06
Święty Mikołaj w Przedszkolu
Święty Mikołaj w Przedszkolu

Dzień nasze Przedszkole odwiedził wyjątkowy Gość - Święty Mikołaj we własnej osobie . Wraz z wesołymi Elfikami przyniósł On nie tylko mnóstwo prezentów ale też piękne uśmiechy i wspaniałą atmosferę na cały długi dzień .

Zobaczcie sami jak świetnie się bawiliśmy 🎅.

2018.12.02
Zabawa Andrzejkowa
Zabawa Andrzejkowa

W miniony czwartek odbyła się w Przedszkolu impreza Andrzejkowa. Dzieci w pięknych strojach uczestniczyły w tradycyjnych andrzejkowych wróżbach, czarach i tańcach . To była kolejna dobra okazja do świetnej zabawy .

Więcej pięknych zdjęć z tego wydarzenia, znajdziecie w Gelerii 💃🕺.

2018.11.11
Święto Odzyskania Niepodległości
Święto Odzyskania Niepodległości

Obchodzimy dziś setną rocznicę odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości. To święto niezwykle ważne dla każdego, małego i dużego Polaka. Również w naszym Przedszkolu mieliśmy okazję do wspólnego obchodzenia tej Uroczystości. Dzieci uczyły się o Ojczystych Symbolach Narodowych: poznały słowa polskiego Hymnu, zobaczyły jak wygląda nasze Godło oraz samodzielnie wykonały piękne Flagi Państwa Polskiego.

Zapraszamy do Galerii po więcej zdjęć z tej uroczystości.

2018.11.07
Dzień Listonosza
Dzień Listonosza

Podczas wczorajszych zajęć nasze Przedszkolaki dowiedziały się czym zajmuje się Listonosz oraz co to takiego Urząd Pocztowy. Nauczyły się też w jaki sposób adresujemy listy i po co nam są potrzebne znaczki . Na koniec samodzielnie wykonały piękne listy dla swoich Rodziców i w roli Listonoszy, osobiście je doręczyły .

Pełna fotorelacja tutaj ✉.

2018.10.29
Urodziny Wojtusia
Urodziny Wojtusia

W Przedszkolu mieliśmy kolejny powód do świętowania: dziś Wojtuś obchodził swoje 4te urodzinki! . Z tej okazji nasze Przedszkolaki po raz kolejny mogły wziąć udział w szalonych tańcach i zabawach. Jak widać, wszyscy bawili się świetnie .

Wojtusiu!
Dzisiaj nawet mały smoczek
przyszedł na twój 4 roczek.
Przyjmij więc od niego kwiatka
na te Twoje 4 latka.
Wszystkiego najlepszego!

Pełna fotorelacja w Galerii !

2018.10.24
Ślubowanie na Przedszkolaka
Ślubowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka jest dla każdego Malucha bardzo ważnym wydarzeniem. Nasze Dzieciaczki przygotowywały się do tej uroczystości wiele dni, by jak najpiękniej się zaprezentować. Ten rok był wyjątkowy, gdyż po raz pierwszy Przedszkolaki miały okazje ślubować w obecności swoich Rodziców. Przygotowana akademia zawierała pięknie deklamowane wiersze, piosenki oraz taniec .

Zdjęcia z uroczystości znajdziecie w Galerii 🎓.

2018.10.22
Urodziny Hani
Urodziny Hani

Dziś w naszym Przedszkolu miała miejsce kolejna impreza urodzinowa. Tym razem swoje święto obchodziła Hania . Z tej radosnej okazji wszystkie Ciocie i Przedszkolaki życzą jej spełnienia najpiękniejszych marzeń, uśmiechu każdego dnia i mnóstwa okazji do wspaniałej zabawy . Sto lat Hania!

Zdjęcia z przyjęcia urodzinowego znajdują się w Galerii 🎂.

2018.10.15
Urodziny Majeczki
Urodziny Majeczki

Wszystkiego najlepszego dla naszej Majeczki, która w Przedszkolu obchodziła dziś swoje 4te urodziny 🤩💝. Z tej okazji nie obyło się w naszym Przedszkolu bez wspaniałej, urodzinowej imprezy. Majeczko, wszystkie Dzieci oraz Ciocie z całego serca życzą Ci wielu beztroskich, radosnych chwil, promiennego uśmiechu na każdy dzień, dużo, dużo zdrowia i wszystkiego, czego tylko sobie zamarzysz! 🎁 Sto lat!

Wszystkie zdjęcia z urodzin Majki znajdziecie tutaj 😊.

2018.10.12
Akcja "Małopolska w zdrowej atmosferze"
Akcja "Małopolska w zdrowej atmosferze"

Powietrze jest wszędzie i niech go nie ubędzie, nieeee! Bo bez powietrza nic nie mogłoby żyć na naszej kochanej Planecie. Dlatego każdy, duży czy mały, dbać powinien o jego czystość 🌞. Dziś nasze dzielne Przedszkolaki czynnie brały udział w akcji promującym dbanie o zdrowe i czyste powietrze. Zorganizowana ona została z inicjatywy Marszałka Województwa, Pana Jacka Krupy, by troska o nasze środowiska mogła wrastać w świadomość najmłodszego pokolenia. Sam Marszałek był fundatorem zainstalowanego w naszej placówce oczyszczacza powietrza, który pozwala naszym Dzieciaczkom spokojnie oddychać pełną piersią 🙆‍♂️🙆‍♀️. Podczas zajęć Przedszkolaki poznały źródła zanieczyszczeń, oraz to, jakie konsekwencje mają one dla naszego zdrowia. Dowiedziały się, co one same mogą zrobić, by dbać o nasze Środowisko i otaczającą nas przyrodę. Mamy nadzieję, że ta lekcja zaowocuje w przyszłości w piękne, wzorcowe postawy .

Odwiedźcie Galerię, by zobaczyć pełną fotorelację z tego dnia 😎.

2018.10.10
Urodziny Amelki
Urodziny Amelki

Sto lat, sto lat, niech żyje, żyje nam! A kto? Nasza Amelka! To właśnie ona obchodziła dziś w Przedszkolu swoje 4te urodzinki . Z tej okazji życzymy jej dużo radości, pięknego uśmiechu, mnóstwa przyjaciół, wielu zabawek i główki pełnej marzeń 😍. Wszystkiego najlepszego Amelko! 💕

Więcej zdjęć z urodzin Amelki znajdziecie tutaj 🎁.

2018.10.01
Dzień Grzyba
Dzień Grzyba

Dziś w Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Grzyba 😀. Dzieciaczki wykazywały się soją wiedzą na temat gatunków grzybów i ich właściwości. Każdy Przedszkolak potrafił bez trudu powiedzieć, że muchomorki, choć wyglądają ładnie, nie nadają się do zjedzenia, natomiast na pysznego maślaczka czy prawdziweczka każdy może mieć ochotę . Wykonały przepiękne, kolorowe prace, a na podsumowanie Dzieciaczki próbowały swoich sił wy grzybobraniu 🍄.

By zobaczyć więcej zdjęć z tego dnia, kliknij tutaj 👈.

2018.09.28
Kino Jazda
Kino Jazda

Nasze Przedszkolaki wzięły udział w kolejnej, ósmej już edycji festiwalu Kinojazda, organizowanym w Małopolskim Centrum Kultury Sokół. Dzieciaczki już od progu powitane zostały przez pięknie przebranych Animatorów, oferujących wspaniałe atrakcje: malowanie buziek, balonowe zwierzaki i kolorowe gadżety. Przed samym seansem najodważniejsze Maluchy mogły spróbować swoich sił w ciekawych konkursach, uhonorowanych nagrodami . Filmy prezentowane na festiwalu zaciekawiły i niejednokrotnie rozbawiły małe główki, nie zabrakło w nich też poruszających i pouczających treści. Swoimi wrażeniami i przemyśleniami Dzieciaczki dzieliły się z nami całą drogę powrotną oraz już w Przedszkolu .

Parę zdjęć z tego dnia możecie obejrzeć w Galerii 🎬.

2018.09.14
Teatrzyk: Królewna Śnieżka
Teatrzyk: Królewna Śnieżka

Dzisiaj nasze Przedszkole odwiedził teatrzyk . Przedszkolaki miały okazję obejrzeć spektakl pod tytułem „Królewna Śnieżka”. Ta wszystkim dobrze znana, lecz mimo to wciąż piękna i poruszająca opowieść zafascynowała Przedszkolaki, które z otwartymi buziami oglądały cały spektakl. Z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienia .

Wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia zobaczyć możecie tutaj 👈.

2018.09.11
Wycieczka szynobusem
Wycieczka szynobusem

Dziś nasze dzielne Przedszkolaki, pod czujnym okiem Cioć, wybrały się na niezwykłą wycieczkę: czekała ich przejażdżka Sądeckim szynobusem. Maluchy bardzo cieszyły się na taką okazję, a te, które już miały możliwość szynobusem podróżować, opowiadały jaka to frajda! Ich uśmiechnięte buźki były najlepszym dowodem, że to świetna przygoda . Dodatkową atrakcją całej wycieczki były przepyszne słodkości, które czekały na nas w jednym z koktajlbarów na sądeckim Rynku 🍰🍧. Później podczas spacerku Dzieciaczki miały możliwość zobaczyć Bazylikę św. Małgorzaty oraz Ratusz. Nie ominęła nas też szalona zabawa na rynkowym placu zabaw . Maluchy wróciły z tej wycieczki bardzo zmęczone ale zadowolone . To był kolejny dzień pełen wrażeń dla nas wszystkich 😀.

Pełna fotorelacja w Galerii 🚂.

« poprzednia 1 2 następna »